Pojďme vyzkoušet jiný pohled na svět

Propojení duše a hmoty

V posledních letech je mnohem více lidí, kteří žijí duchovním vzestupem. Nejde o nic zvláštního. Je doba sebepoznávání a odhalení. Postupnou přípravou na osobní napojení se učíme být citlivější.  Síla duality je projevena a my máme možnost se napojit na soustavu vyšších energetických polí.   Jak si ale máme tyto stavy v běžném životě představit? Časoprostorové vjemy se mnohdy zdají jako zrychlení životního tempa.  Rychlost, kterou se naše slunce pohybuje je jednou tak velká.  Proto je síla našich tělesných struktur přímo úměrná duchovním schopnostem. Slunce rotuje a my s ním.  Jde o možnost se projevovat jako síla hmoty. Jde o jednu z projekcí, která je nám nyní k dispozici.  

Jak nahoře tak v těle. To je zásada, která je nám dána k dobru. 

Proto moje články směřují k propojení ducha a těla v realitě hmoty.

S Láskou a respektem💋

Bláža

Názory v článku uvedeném jsou svobodným projevem autorky, nemaje vědeckého podkladu, přesto pravdivé v prožitku samotném.

Auraspektrální propojení
Připravme se na jiný pohled. Připravme své přijetí. Postupujeme dál a víme že tomu tak je. Proč být sám, když jsme vším. Přijmi a nauč své pole. Ty jsi král. Ty jsi ten, kdo je připraven.

Svoboda v těle

AURA společné sdílení okamžiků naší reality pomáhá. Svoboda a přijetí nové situace. Opotřebování naší smyslové reakce na život jde prosperující části negovat a projít dál. Sto úrovní těla. Jedinečná aura. systémy postupují dále v programu. HODINA MEDITACE v denní stavbě života. 

Jak v dnešní době můžeme spojit tělo a neposilovat sex

Sdílení těla a duše v projektu aura systému má nadstavbu živé a otevřené síly. Já propojuji svobodu a směr dobra. 

Kolegiální spojení živé hmoty je určeno. My jsme spojenci těla. Živá síla nemá vždy reagovat. Je potřebnou organomní energií směrů v auře. Proto je orbitální systém majetku v těle reakcí naší doby. My jsme součástí majetkové energie. Zdá se, že většina lidí stále touží po majetku. PROČ?

Budoucnost je projevem života. Pokud buduji v těle, jsem podpora živé síly. Neposiluji se v rozhodování okolních mezd, ale sdílím svou úlohu. Praxe : Já nemám žádosti od dalších lidí pomáhajích své chtivosti. 

Odpory těla v auře, pokud jsme chytře propojováni sdílí také organomní sílu toků (financí). Ty má na starosti vyšší podoba já. Inteligent. Pokud jsme jednota, lidé sdílí nás. Není pro koho se tvořit. Jde o živou stavbu opakujích reakcí. PRAXE : Já neposiluji svobodu - jsem svoboda.

Komu jsme dnes určili tyto aspekty ?

Jednota je vždy určením společné cesty. My sdílíme. Jsme podporou okolí. Navrhujeme si vzájemně společnou stavbu. Jde nám o cíle mající větší smysly. Růst a nové síly v těle. 

Šesté a sedmé tělo, reaguje v těchto podobách.

Bláža

Nejnovější komentáře

11.03 | 16:49

Blážo, posílám pozdravy. Zrovna dneska jsem na Tebe myslela. No a fb mi poslal Tvoji zprávu. Držím Ti palce. Hodně štěstí. Daniela

...
18.07 | 20:29

Zdraví je předpokladem přijetí několika spekter života. Organismy v rozumu mají mít šestý smysl - směji se . Jinak také KDO umí s lidmi přát, je na světe rád

...
24.04 | 22:45

Láska má několik vizí. Jsem v přijetí sebe a tebe. Osobní vizi máme přijatou pokud jsme podpořeni v přijetí se. My jsme lidské posily. My jsme tělo a duše.

...
20.04 | 18:37

Jako osoba v těle jsem procházela stupnicí přijetí AURY. JAK a KDO - 2 úroveň těla je podpora vědomí.

...