POHLEDY Z JEDOTY

SPOJENÍ ENERGIE TĚL

Společná vizuální podoba našeho tělesna se jeví v okamžiku JSEM ZDE. Logická úvaha nad naší existencí společné vědomí a další úlohy jsou součástí aura systému těla. Jde o novou podobu vidění světla. Kolegiální společná úloha. CO- JSI VE VESMÍRU JÁ ?

 

Propojením naší individuálity žije i okamžik světelného já jsem.

PROJEVUJE SE. ŽIJI JAKO MY. Spojuji SE v INDIVIDUALITĚ. 

Kolegia AURY

 

PODPORA CIVILIZACE V NÁS

Spojením individuálních těl jsme kooperací všeho v nás. Naší smyslovou úrovní se zabývá tělo, jako organismus. 

Co utvářet smysly v jiné dimenzi? Umíme své tělo organovat ?  Žije naše síla dál, pokud jsme po smrti?

AURA spojí síly, dá směr nové myšlence. Ta kooperuje v těle. Rozšířit své vědomí znamená se vědět. Být rád na světě. Milovat svou úlohu mající vyšší smysly.  Znakem tvorby je vždy individuální směr touha se vědět. 

Genetika má spojené úlohy, jsme vždy v tvorbě tady a teď podporování okolím. ŽIVÁ SÍŤ.

Proto naše organismy mají smysl ve vesmíru, jsme součástí naší civilizace. Mimozemské stavy zažíváme ve stavu zpřítomnění se. Úrovně vědomé sítě se spojují stejně jako náš organismus. Žilku po žilce. Síť po síti. 

ČAS se stává mimo ulohou a reakcí okolí. Není já ....odchází vše... my žijeme organismy. 

Mnoho nás takto žije v běžných stavech vědomí, nemaje ponětí o této úloze. 

MIMOZEMŠŤANEM se DĚJI JAKO ČLOVĚK. JAKO SVOBODNÁ BYTOST. LÁSKA. MÍR. SÍLA SPOJENÍ. OSOBA v JÁ.

V lásce ke kšem Bláža

 

 

V jednotě je síla

Jak funguje pátá dimenze ?

Co máme společného s dimenzí jednoty v těle ?

Kdo je v nás autorem reality života ?

Umíme si předpovědět svou světovládu ?

 

Jak se podpořit v mimozemských silách 

Spoluúčast na jednotě

V jednotě není možné si připravit nic co by tě později mrzelo. Jde o komplexnost našeho vlastního sebepřijetí a současné situace. Proto jsou lidé ve vztahu s daným aspektem určeni se přitahovat. Ve chvíli, kdy není již co předávat se aspekt natáčí dál a hledá další úrovně sebeproduktů.  Jde o komplexní nastavení sebeproduktů zvaných homeospolutární vjemová položka. Nikdy neumíme milovat sebe., nejde nám se otáčet do kruhu vnějších znakových polí. Není to dáno žádné lidské povaze být rád a zároveň nerad na určitosti stupně. Pokud máme mít spoluautorství nastavené na všechny naše polohy, bude potřeba se pokaždé pootočit na jiný úhel a pak se třeba zase napojit na další ven kolem. Spoluúčast na druhém je pak jedinečná možnost jak se nastavit lépe a rychleji pro další úděl. Proto nemáme možnosti jako třeba homeopolitárum našich předků být v klidu a přitom hovořit o spoluúčasti dalších. Jde o kompulární hyrantovodikové napojení, které nemá možnost to propojovat na úroveň - neboj se já ti dám víru v druhé, ty také nemají vše co by jsi chtěla. Tato síla se pomalu bude vytrácet a v příštích tisíciletí se ani neposkytuje. Bylo by nám strašně špatně, pokud bychom zde chtěli mluvit o sousedově nevěře. Najednou bychom asi byli v čase a protoru všude s nimi a nechali se protáhnout všemi víry té dané situace. To ale není vzhledem k realitě hmoty možné. Proto raději napodobujeme tyto aspekty v mediálních tvarech TV a signálu skrze tělesné produkty zvané síla lidskosti a sdílení. Budeme více komunikovat skrze druhé lidi na přímosti. Nikdo nechce být současně na několika místech a proto je nyní některým lidem bezmála milion a některým třeba tři roky. Jsme v přechodové fázi singulaturních vjemových nastavení. Proto jim nemáme co předat. Buďme tedy v této síle respektem ke svému okolí a nehledejme další reality dřív, než je náš spektrupolární systém skutečně propojen na sílu. Ta poté úplně propojuje život a nechá nás jít dál za svým posláním. V té chvíli je vše absolutně jasné a není koho bychom propojili dál. Síla lidského nastavení v singulárních postojích se ale nastavuje mnohem spolehlivěji v respektu a soucitu k druhým, než k realitě hrubosti a nereálných úderů do pasu. V boji je opět jenom realita boje a tací budou muset ještě procházet svými postopolutorálnímu vjemy, aby se naučili sdílet lidský znak ❤.  

V jaké síle je dnešní konstrukt

V dimenzionální rovině je několik možností jak využívat své postupy. Můžeme naučit realitu pracovat skrze nás a příměji se vyjadřovat. Také je možné se připravit na několikastupňové stavby realizování sebehodnotové studie. Jde o komplexní spoluutváření svobody v některém ze svých úrovňových postupů. Na samospoluprodukty není možnost se podívat jinak než spolutvorbou. Proto je nutné se nastavovat jako souvstah. Proto je jednoduchou spoluprací mluvit se svým okolním světem. V realizaci osobnostních prostorových vjemů je naopak mnohem jednodušší být vložen do druhotných sil. V klidovém stavu není možnost se utvářet. Jde o kolektivní spoluučast a jde o kolektivní siloproud který nám pomáhá se utvořit. V kolektoru spoluúčasti je jedinost v produktech vím že jsme zde a mohu se uskutečnit. V realizaci jedinečnosti jde o produktový vjem -jsem prostorným postupolitárním skutkem. Propojením sebe a rychlostních staveb se pozdější stav stává urychlovačem a my se můžeme propojit k dalším vjemovým stavbám. Proto je několikahodinová práce stavebně stejná jako miniatura v podobě toho článku. V časovém projevu jde o komplexní stav být si stupňovitou silou v realizaci sebe. Konstrukční stavby se nemohou přijímat jedině v polianturních stylovačích. Jde o komplexnost všech našich lidských vjemů. Jde o silové nastavení slovních pojmů. Buď a nech dál určovat. Proto jde o stav neo.  Neokortizoální produkt zvaný stavební síla. 

Propojení individuality a těla v dalších letech

Propojíme svou vlastní reakci na své osobní posuny a necháme pracovat tělo. V tělesné identifikaci budeme posilovat kreativní vazby a určovat kdo má svou poliantu neposkytnutou do tvorby. V duchovním světě se neposkytují žádné úrovně.  Proto jsou reakce na poliantu nastavené na úroveň prodeje. V této sekci není potřeba být reakčním. Budeme podporování svým osobním poslem. Jde o nadpodobu své identity v osobních vazbách.

V této sekci se nepodobáme nikomu. Jde o propojení s odporem a nechání své osobní identity v polohách. Nová dimenze je právě o této reflexi. Proto jsou naše síly takto reflektovány v našich zeměpisných šířkách. V české úrovni máme spoluúčast předpověděnou. Jde o spolehlivý informační kanál. Proto budeme rozumově napojovány. Posilujeme svou reakční sílu.  

V opaku bychom museli pracovat na úrovních spojených s polenoskopulárními symboly.   Proto nebudeme potřebovat žádné instrumentální nastavení. Žádné fetiše a podobné reakce. Jde o novou dimenzi. Jsme již v propojení a tak se staré strukturované představy bourají.  Neposkytují svou úroveň. V páté dimenzi je reakce na svou úlohu dána. V pleonastu – jde o novou  sílu. Bude se pracovat na úrovních tvorba člověka a tvorba síly jako odpovědné reakce.

V našem osobním napojení si nikdo neurčuje vlastnosti. Jde o komplexnost ve vztazích s okolím. Budeme také pracovat na úrovních já a ty. V podobě lidského propojení lásky v reakcích není rozdíl. Postupujeme ovšem lépe ke své vlastní vazbě na rodinu. Proto nebude tolik rozvodů a nebudeme se protivit jeden druhému. Právě funkce poliantu budou takto posilovány.

V našem osobním životě se nebude reagovat a lidé budou spoluúčastni pouze v reflexích.  Jde o novou sílu. Proto se probudí až v pětadvacátém století.

Nová dimenze je dvojí smysl. Nejde o propojení. Jde o reaktivní vazby. Proto se symbol zdvojených kruhů probudí a zvedne svou sílu nahoru.

Toto je síla Bláži

Jeden ze smyslů který je možné v pětadvacátém tisíciletí našeho věku uspořádat je právě stimulace vědomí pomocí kanálu těla. Pokud se již dnes zabývám touto skupinou je dána na úroveň této síly v časovém rámci.

Není nám všem poskytována taková reaktivní vazba. Jde pouze o stimul pro rozumovou spoluúčast.

Autor je propojen a reaguje svou vlastní stimulativní vazbou. Tělesná identita se reaguje velmi opodstatněně.  Proto je nemoc na sklonku dvacátého třetího věku ukončena. Není podstoupena jako symbol produktivity člověka. Proto se lidé začnou spoluutvářet jinak. Nebude reaktivní společenství ale respolepoliantulární vazba.

Pokud budete mít jakékoliv vazby na tuto sekci odpovím 

Napsat nový komentář: (Klikněte zde)

SimpleSite.cz
Zbývá znaků: 160
HOTOVO Odesílám...
Zobrazit všechny komentáře

Nejnovější komentáře

11.03 | 16:49

Blážo, posílám pozdravy. Zrovna dneska jsem na Tebe myslela. No a fb mi poslal Tvoji zprávu. Držím Ti palce. Hodně štěstí. Daniela

...
18.07 | 20:29

Zdraví je předpokladem přijetí několika spekter života. Organismy v rozumu mají mít šestý smysl - směji se . Jinak také KDO umí s lidmi přát, je na světe rád

...
24.04 | 22:45

Láska má několik vizí. Jsem v přijetí sebe a tebe. Osobní vizi máme přijatou pokud jsme podpořeni v přijetí se. My jsme lidské posily. My jsme tělo a duše.

...
20.04 | 18:37

Jako osoba v těle jsem procházela stupnicí přijetí AURY. JAK a KDO - 2 úroveň těla je podpora vědomí.

...
Tato stránka se vám líbila