Kino

Je čas přijmout všechny aspekty duální reality - Je čas přijmout všechny barvy duhy 

Jak se prožíváme do další reality, ladíme sebe sama na vyšší frekvence. Jedním ze způsobů postupného zvyšování vibrací, je harmonizace našich buněk prostřednictvím hudby, světla a  barev.  Světlo a barvy v sobě nesou specifické energie, které jsou schopné nabíjet nebo harmonicky vyrovnávat naše vnitřní síly, a tak zaručují zdraví a duševní pohodu. V centru každého atomu těla existuje světlo se všemi sedmi barvami . Barevné podněty nepřijímáme pouze očima, ale přijímáme je všemi smysly . Barevné vibrace obsahují velké množství podnětů, které přivádějí do našich buněk potřebné životní impulzy a působí na molekuly těla .   Každá barva má svou fyzickou vibraci a energetickou vlnovou délku. Barva, zvuk a hudba obsahují různé frekvence, na které naše tělo a psychika reagují. Sloučením barvy a hudby vytváří soubor, který se dá užít pro léčení nemocí a podporu zdraví, a to tím, že vnímáme, jak hudba působí na tělo, mysl a psychiku. Barvy i tóny jsou chvěním. Každý tón vyzařuje určitou barvu. Každý tón koresponduje s jednotlivou barvou a čakrou - červená (C) a 1. čakra, oranžová (D) a 2. čakra, žlutá (E) a 3. čakra, zelená (F) a 4. čakra, modrá (G) 5. čakra, indigo (A) a 6. čakra, fialová (H) a 7. čakra. " Hudba barev " způsobuje svými zvukovými a stimulujícími strukturami změnu vědomí. Přináší do našeho těla elektromagnetické vibrující informace a nastoluje rovnováhu, vnitřní klid a uvolnění. Hudba barev je forma terapie, která nás pomocí léčivého chvění barev a tónů harmonizuje. Barevná zvuková terapie představuje sjednocení vibrace barev a vibrace tónů, přičemž tóny leží přesně v těch frekvenčních oblastech, které odpovídají danému barevnému spektru a jeho léčivé vibraci.

Doba, kdy jsme léčili jedno energetické centrum (čakru) po druhém, je pomalu za námi. Snažila jsem se tedy najít hudební video, které by prostřednictvím hudby a barev dokázalo komplexně zharmonizovat  všechny buňky v těle.  

Nelehký úkol, který se nakonec podařilo zvládnout. 

Je to z pohledu komplexní harmonizace všech energetických center zatím to nejlepší, co jsem  slyšela. Skladby jsou sestaveny tak, aby působily v rozsahu alfa, theta až delta frekvencí. Jsou vzájemně propojeny relaxačními zvuky oceánu, které umocňují sílu kouzelných Bachových variací  na ticho obsažené mezi tóny samotnými.  A v tom je ta podstata. 🤩

Než se pustíte do duhové sebeléčby, ještě pár důležitých informací:

Autor videa upozorňuje, že jde o silnou energetickou koncentraci, tudíž je potřeba tento medikament užívat postupně. Pokud budeme poslouchat každý den (jde o autorovo doporučení pro zdárný výsledek), pak zpočátku stačí 20-30 min. (z celkového času 60 min). Dále je doporučeno poslouchat hudbu ve stereo sluchátkách.  Osobně se přikláním ke klasickému poslechu z reproduktorů, s pozdějším přechodem na sluchátka. 

Tato hudba má skutečně silný relaxační a harmonizační účinek. A jako každá energie je připravena pro ty, kteří s ní komunikují.

Pohodlně se posaďte, začněte zhluboka dýchat do břicha, uvolněte mysl a zaposlouchejte se do hudby doprovázené barevnými obrazy.  Po shlédnutí zavřete oči a deset minut v tichu relaxujte.

S přáním báječného prožitku

Vaše

Bláža

Nejnovější komentáře

11.03 | 16:49

Blážo, posílám pozdravy. Zrovna dneska jsem na Tebe myslela. No a fb mi poslal Tvoji zprávu. Držím Ti palce. Hodně štěstí. Daniela

...
18.07 | 20:29

Zdraví je předpokladem přijetí několika spekter života. Organismy v rozumu mají mít šestý smysl - směji se . Jinak také KDO umí s lidmi přát, je na světe rád

...
24.04 | 22:45

Láska má několik vizí. Jsem v přijetí sebe a tebe. Osobní vizi máme přijatou pokud jsme podpořeni v přijetí se. My jsme lidské posily. My jsme tělo a duše.

...
20.04 | 18:37

Jako osoba v těle jsem procházela stupnicí přijetí AURY. JAK a KDO - 2 úroveň těla je podpora vědomí.

...