LÁSKA

Lidské milování

Každý z nás vnímá svět ze svého úhlu pohledu. Stejně je tomu i s láskou. Láska spojuje v lidech víru těla. Může to být projev tělesný nebo duchovní.  Vnímání citu s láskou spojený, nelze vyjádřit jinak, než prožitkem samotným. Pojďme se podpořit a přijímat svou lidskou stránku lépe. Propojíme se ve světě plném ticha a přijmeme svou osobní vizi.  Předáme podstatu očekávání, která s láskou úzce souvisí.  PROČ ?
Z pohledu duality třetí dimenze je láska s rozlišením světa na dobrý a špatný a to vzhledem k mé osobě  (já). Vnímání světa v polaritě jedné strany. Vychází z pohledu jedné osoby, pro kterou je dána životní situací okolí. To posuzuje prostřednictvím vlastních hodnot. Přijímá sobě, či svému okolí různé stavy projevu náklonnosti. Tyto iluze nemusí být v přijetí dané síly a prožitku.

"Proč mne druzí nemilují tak, jak bych si přál ? Musím druhé mít rád podle jejich představ, jinak mi to nevrátí ! Proč nemohu najít toho správného partnera ? Že ty děti neumí být vděčné za to co pro ně dělám !?"

Stále stejné postoje k různým stavům.

Kdo mi pomůže se podívat lépe?  JEDNOTA v těle.

Každý v těle má svou osobní vizi. Na svět jsme si přišli vyzkoušet různé životní postoje. I naše okolí odráží stav pohledu na sebe. Je- li dáno, být v těle se svou bytostí, pak naše vnímání okolní situace přijímáme. Svět kolem má několik vazeb a ty může předat. Náš svět do reality zapadá.  Z pohledu celku  je tento postoj samozřejmý.  Podpořím si svou víru. Miluji tak jak jsem, neočekávám od druhých nic, co v sobě nemám přijato. Jsem - li OK, na světe je vše kolem stejné🙂.

Hodnocení a očekávání se stává bezpředmětný stav těla. Jsem-li láska a přijetí, mohu jednat za konkrétní já, je mi dáno se přijímat za všechny. Je jednota a vše má svou víru v těle a duchu.  Odpadá nastavené logo, že mám jednat určitým nastaveným způsobem, naopak žiji vzhledem k jednotě tady a teď. V realitě celku je vše dobré - konám pro sebe jak v danou chvíli je nejlépe možné. Přijetí stavu situačně nastavuje tvář JSEM LÁSKA.

Jak pohlédnout na sebe, jako na zdroj laskavého přijetí, je cílem semináře Láska a my.

Seminář zaměřený na přijetí situačních postojů daných pohledem sebe v oddělenosti a následné rozpoznání, čeho si na nás ceníme. Posunutí hranice přijatelnosti a nastavení vlídné tváře na příkladech z praxe autorky.

Pochopíme -li sebe,  přijali jsme svět.

 

Napsat nový komentář: (Klikněte zde)

SimpleSite.cz
Zbývá znaků: 160
HOTOVO Odesílám...

Máma | Odpovědět 24.04.2016 22.45

Láska má několik vizí. Jsem v přijetí sebe a tebe. Osobní vizi máme přijatou pokud jsme podpořeni v přijetí se. My jsme lidské posily. My jsme tělo a duše.

Zobrazit všechny komentáře

Nejnovější komentáře

11.03 | 16:49

Blážo, posílám pozdravy. Zrovna dneska jsem na Tebe myslela. No a fb mi poslal Tvoji zprávu. Držím Ti palce. Hodně štěstí. Daniela

...
18.07 | 20:29

Zdraví je předpokladem přijetí několika spekter života. Organismy v rozumu mají mít šestý smysl - směji se . Jinak také KDO umí s lidmi přát, je na světe rád

...
24.04 | 22:45

Láska má několik vizí. Jsem v přijetí sebe a tebe. Osobní vizi máme přijatou pokud jsme podpořeni v přijetí se. My jsme lidské posily. My jsme tělo a duše.

...
20.04 | 18:37

Jako osoba v těle jsem procházela stupnicí přijetí AURY. JAK a KDO - 2 úroveň těla je podpora vědomí.

...
Tato stránka se vám líbila