LIDSKOST

Vztahy v páté síle

Buďme tím kým jsme a buďme tím rádi

Přijímáme se tak, jak nás hodnotí druzí a podle toho vnímáme své postoje k nim. A tak to funguje, když si potřebujeme prožít jednu z aspektů duality dané role. Pak stěží můžeme projít hranici poznatelnosti, že lidé kolem nás, jednají jako my sami jednáme se sebou. Proto když připustíme druhým náš vlastní přístup, mají více možností přijmout nás takoví, jací opravdu jsme. Přijímáme-li druhé proto, že jsou našim odrazem dobra, bude takto přijata i situace na straně odezvy. Nastolíme přístup postoje k druhým tak, že jim dáme upřímnou výzvu k opuštění našich postojů k nim. Učíme druhé být spokojení a zároveň jsme takto posilováni. Pak je nasnadě připustit stav, kdy nepotřebujeme druhé poučovat či hodnotit. I oni se připravují na zkoušky přijetí či odmítnutí dané situace.

Konkrétní situace k pochopení sebe sama a vztahu k druhým jsou součástí jednoho ze souboru transformačních seminářů. Název Jak fungují vztahy v páté dimenzi prozrazuje, že tématem je pohled na sebe sama skrz postoje druhých. Posunutí hranice poznatelnosti jedince v oddělené realitě do přijetí sebe, jako součásti celku. Pomocí praktických příkladů na vybrané situace, budou jednotlivé postoje přijímány z pohledu oddělení a přechodu na další dimenzi.

Napsat nový komentář: (Klikněte zde)

SimpleSite.cz
Zbývá znaků: 160
HOTOVO Odesílám...
Zobrazit všechny komentáře

Nejnovější komentáře

11.03 | 16:49

Blážo, posílám pozdravy. Zrovna dneska jsem na Tebe myslela. No a fb mi poslal Tvoji zprávu. Držím Ti palce. Hodně štěstí. Daniela

...
18.07 | 20:29

Zdraví je předpokladem přijetí několika spekter života. Organismy v rozumu mají mít šestý smysl - směji se . Jinak také KDO umí s lidmi přát, je na světe rád

...
24.04 | 22:45

Láska má několik vizí. Jsem v přijetí sebe a tebe. Osobní vizi máme přijatou pokud jsme podpořeni v přijetí se. My jsme lidské posily. My jsme tělo a duše.

...
20.04 | 18:37

Jako osoba v těle jsem procházela stupnicí přijetí AURY. JAK a KDO - 2 úroveň těla je podpora vědomí.

...
Tato stránka se vám líbila