ZDRAVÍ A MY

Zdraví je síla v lásce

Zdraví nás baví

Vnímáme zdraví jako předpoklad šťěstí. Jsme-li zdraví, je náš život provázen okamžiky samozřejmého přijetí této skutečnosti a my můžeme tvořit na jiném poli zkušeností. Proč se ale zdraví jeví jako nedosažitelný cíl těm, kteří stále nepoznají svůj stav spokojenosti a vyhledávají se v komplikacích a negaci těla. Nemoc je projevem ducha a pokud věříme, že našim přirozeným stavem je být zdraví lze trvat na přijetí naší projevené reality. To znamená, že jiné oblasti života hodnotíme pozitivně. V realitě se nám jeví zdraví, jako postoj dalších životních událostí. Máme okolí jako vlastní živou zkušenost.  Jsme prostor vlastního prožitku.  Zdraví nás baví  a potřeba zabývat se stavy negace těla je nepřirozená síla.  Vše je tak jak si utvoříme. Podpora v těle má své výhody a nevýhody. Život sám je určitostí v My. Reality neposilujeme okolím, jsme vším a všude je tělo. Pátá síla se podporuje v organismu vzájemností. Žijeme projevenou stavbou sebe a okolí.

Tímto seminářem nazvaným Jsem zdravý a spokojený se posuneme do roviny osobních zkušeností s projevenou stavbou  sebe a okolí. Pomocí přístupu k nasimulovaným podnětům si vyzkoušíme reakci našeho těla. Přijmeme své negace a plyneme s děním těla. 

Napsat nový komentář: (Klikněte zde)

SimpleSite.cz
Zbývá znaků: 160
HOTOVO Odesílám...
Zobrazit všechny komentáře

Nejnovější komentáře

11.03 | 16:49

Blážo, posílám pozdravy. Zrovna dneska jsem na Tebe myslela. No a fb mi poslal Tvoji zprávu. Držím Ti palce. Hodně štěstí. Daniela

...
18.07 | 20:29

Zdraví je předpokladem přijetí několika spekter života. Organismy v rozumu mají mít šestý smysl - směji se . Jinak také KDO umí s lidmi přát, je na světe rád

...
24.04 | 22:45

Láska má několik vizí. Jsem v přijetí sebe a tebe. Osobní vizi máme přijatou pokud jsme podpořeni v přijetí se. My jsme lidské posily. My jsme tělo a duše.

...
20.04 | 18:37

Jako osoba v těle jsem procházela stupnicí přijetí AURY. JAK a KDO - 2 úroveň těla je podpora vědomí.

...
Tato stránka se vám líbila